23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۲:۵۴:۴۴
کد مطلب:  1192229
با حضور جانشین قرارگاه سپاه انصارالمهدی استان و هیئت همراه صورت گرفت؛
برگزاری جلسه هماهنگی قرارگاه انصارالمهدی سپاه استان با آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان جهت آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی 1399/1400

با حضور سرهنگ پیری و هیئت همراه و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان جلسه هماهنگی قرارگاه انصارالمهدی سپاه استان با آموزش و پرورش جهت آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی 1399/1400 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان، صیادی مدیر آموزش و پرورش ضمن تسلیت سالروز رحلت جانگداز امام خمینی ره از همکاری و همراهی سپاه قدردانی نموده و اظهار امیدواری نمود این همکاری ها رفته رفته افزایش یافته و تقویت شود.

در ادامه سرهنگ پیری جانشین قرارگاه انصارالمهدی عج ضمن تسلیت سالروز رحلت امام وشهادت شهدای قیام پانزده خرداد گزارشی از فعالیت های آماده سازی مدارس در سال گذشته ارائه داده و افزود : دهستان اوریاد به عنوان بخشی از پروژه آماده سازی مدارس  در استان زنجان در نظر گرفته شده است چرا که با پیشرفت مناطق محروم از لحاظ آموزشی و رفاهی  زندگی روزمره مردم دچار تحول و تغییر شگرفی میشود و این باعث  شور وشوق عملی سایر مناطق استان را در راستای ابادانی و رفاه مردم در پی خواهد داشت..

لازم بذکر است در پایان جلسه اعضا پیرامون مدارس فرسوده و نیازهای مدارس شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

به اشتراک بگذارید :