21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۲:۰۳:۲۳
کد مطلب:  1192077
جلسه هماهنگی مدیران حوزه اجرائی امتحانات نهایی درخرداد ماه1399 شهرستان طارم

جلسه هماهنگی روسای حوزه اجرائی امتحانات نهایی خرداد ماه 99 در محل اتاق مدیریت اداره با حضور مدیر اداره ،معاونین پشتیبانی و پرورشی ، مدیر ان حوزه اجرایی و کارشناس سنجش آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره اموزش و پرورش شهرستان طارم،در ابتدای این جلسه نقی صفری مدیر آموزش و پرورش ضمن  تقدیر و تشکر از همکاران بابت قبول زحمت برگزاری آزمون های نهایی خرداد  ماه 99  به رعایت دستور العمل ها و مقررات امتحانی  و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی  پرداخته و رهنمود های لازم را ارائه نمود.

در ادامه ، عبادالله عبادی معاونت پرورشی و تربیت بدنی  به طور کامل توصیه ها و  والزامات بهداشتی مورد نیاز حوزه های برگزاری آزمون را برای همکاران تشریح نمودند.

 سپس عمارلو کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی این اداره به بیان مسائل مهم برگزاری یک آزمون پرداخته و شرایط حوزه های اجرایی و فرایند برگزاری آزمون نهایی را که شامل مراحل قبل از آزمون ، حین آزمون و بعداز آزمون می باشد را با رعایت مسائل بهداشتی مربوط به ویروس کرونا  برای همکاران تشریح  و شرح وظایف همکاران را تبیین نمود . همچنین  در این جلسه در مورد اجرای الکترونیکی امتحانات نهایی،  تنظیم صورتجلسات و فرم های لازم آخرین هماهنگی ها انجام شده و مقرر گردید که تمام امکانات لازم برای اجرای این طرح در حوزه اجرا مستقر گردیده و قبل از آزمون نیز به صورت آزمایشی این کار انجام گیرد.همچنین در این جلسه مدیران  حوزه های  اجرایی به بیان دیدگاههای خود پرداخته و آخرین هماهنگی ها بین کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مسؤلین حوزه ها برای هر چه سالم تر برگزار شدن امتحانات انجام شد .

لازم به یاد آوری است که در پایان جلسه تمامی ملزومات مورد نیاز برگزاری آزمون به همراه اقلام بهداشتی تحویل روسای حوزه های اجرا گردید.

به اشتراک بگذارید :