13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۱:۴۳:۰۰
کد مطلب:  1192017
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان:
جلسه شورای نظارت بر امتحانات و آزمون های تراکمی دانش آموزان برگزار شد

جلسه استانی شورای نظارت بر امتحانات و آزمونهای تراکمی دانش آموزان در شرایط فاصله گذاری اجتماعی با حضور مدیرکل و اعضای شورا برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به شروع امتحانات نهایی پایه دوازدهم از 17 خرداد ماه، اظهار داشت: تمهیدات مقدماتی در خصوص برگزاری امتحانات نهایی در مدارس از قبیل ضدعفونی کردن محیط برگزاری آزمون، فاصله گذاری در چینش صندلی هاو ... انجام گرفته است.

رفیعی افزود: جهت اطمینان از برگزاری امتحانات در کمال آرامش و سلامت کامل دانش آموزان و عوامل اجرایی، پروتکل های بهداشتی در سه سطح (قبل از برگزاری، حین برگزاری و بعد از برگزاری امتحانات) تهیه شده و در اختیار عوامل اجرایی امتحانات قرار گرفته است تا امتحانات بر اساس رعایت کامل پروتکل ها برگزار شود.

وی در ادامه گفت: مبنای کار شورای نظارت، دستورالعمل کشوری امتحانات و آزمون های تراکمی دانش آموزان تحت عنوان نسخه شماره 3 می باشد و بر اساس آن اداره کل  آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی با همکاری یکدیگر شرایط را جهت برگزاری ایمن و سالم فراهم می نمایند.

رفیعی در پایان تاکید کرد: دانش آموزان عزیز به هنگام حضور در جلسه امتحان وسایل شخصی به همراه داشته باشند و با آمادگی کامل در جلسه حضور یابند.

 

شایان ذکر است در این جلسه هریک اعضای شورا به فراخور وظایف خود مطالبی رابه صورت تخصصی ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :