21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1191114
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر،
با راه اندازی شبکه شاد شرایط مناسبی برای ارائه محتوای پرورشی و فرهنگی ایجاد شده است

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد)شرایط مناسبی برای ارائه محتواهای پرورشی و فرهنگی فراهم شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، سید حسن لواسانی فرد، در جلسه ویدیو کنفرانس معاونان پرورشی و تربیت بدنی شهرستان ها و مناطق ضمن تأکید بر عضویت تمامی همکاران حوزه ی پرورشی در این شبکه  بیان کرد: با راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد)شرایط مناسبی برای ارائه محتواهای پرورشی و فرهنگی فراهم شده است .

وی بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و عدم حضور دانش آموزان در مدرسه، باید نسبت به تولید محتواهای پرورشی در شبکه شاد برنامه ریزی لازم انجام شود.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به کمبود نیروی انسانی، سازماندهی نیروهای پرورشی باید به دقت انجام شود تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

این مقام مسوول عنوان کرد: معاونین پرورشی و تربیت بدنی، برنامه ها و فعالیت های تولیدی شهرستان ها و مناطق خود در زمینه های مختلف قرآنی،فرهنگی هنری،سازمان دانش آموزی و مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را جهت بارگذاری در شبکه شاد به اداره مربوطه ارسال نمایند.

در ادامه روسای ادارات داخلی حوزه ی پرورشی و فرهنگی و معاونین پرورشی و تربیت بدنی شهرستان ها و مناطق  برنامه ها و مسائل کاری خود را مطرح نمودند.

به اشتراک بگذارید :