27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1190965
معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران:
در آموزش و پرورش نوین، نیازهای روز جامعه مورد توجه است

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران گفت: در آموزش و پرورش نوین نیازهای روز جامعه مورد توجه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران با اشاره به رویکردهای جدید در آموزش و پرورش گفت: تنوع و پیچیدگی های جامعه امروز نیازمند آموزش و پرورشی پویا و پاسخگوست.

وی با اشاره به اینکه نسل جوان ،با سوال های متعددی در جامعه امروز روبروست ، اظهارداشت: تعلیم و تربیت ما باید به گونه ای پیش برود که به سوال ها ، پرسش ها و دغدغه های دانش آموزان پاسخ منطقی بدهد وگرنه نمی تواند به اهداف عالیه خود دست یابد.

بهارلو با تاکید بر اینکه در آموزش و پرورش صرفا نباید به دنبال موفقیت تحصیلی دانش آموزان باشیم ، تصریح کرد: مهارت آموزی ، اجتماع پذیری، کسب مهارت های زندگی و شناخت آسیب های در کمین دانش آموزان ، مسایلی است که نباید از آنان غافل شد و برای آن باید برنامه ریزی نمود.

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستا نهای استان تهران شرایط پیش آمده در جامعه به واسطه بیماری کرونا را بسیار غافلگیر کننده دانست و خاطرنشان کرد: گسترش این بیماری در کنار تمامی دشواری ها یک پیامد جدی را نیز به همراه داشت و آن اینکه باید بتوانیم آموزش و پرورش را به تکنولوژی روز تجهیز کنیم و در این زمینه باید توجه به زیرساخت های لازم را فراموش نکنیم .

 

 

به اشتراک بگذارید :