15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۰:۴۴:۳۰
کد مطلب:  1190705
معاون آموزش متوسطه در جلسه شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان :
ارزشیابی حضوری و غیر حضوری دانش آموزان بایستی تا پایان خرداد ماه انجام و نتایج مشخص شود

نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی 14گانه استان زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان داود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل ضمن تقدیر از  زحمات همکاران در این ایام، گفت: در خصوص اجرای دستورالعمل بازگشایی مدارس و برگزاری امتحانات انتظارمان از روسای مناطق این است که تبادل و جریان اطلاعات صورت گیرد و تا کف مدرسه به خوبی انتقال داده شود.

وی خاطر نشان کرد: امتحانات در پایه های نهم و دوازدهم حضوری و سایر پایه ها به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

بهرامی افزود: ارزشیابی دانش آموزان در پایه های غیر نهم و دوازدهم بر اساس مستندات و شواهد جمع آوری شده از مشارکت دانش آموز در فعالیت‌های آموزشی تربیتی داخل و خارج از کلاس درس و مدرسه، ارزشیابی حین آموزش‌های مجازی، ابتکارات و خلاقیت‌ها در موقعیت‌های یادگیری،  پژوهش‌های دانش آموزی مرتبط با دروس، خلاصه نویسی، نتایج ارزشیابی‌های مستمر و تراکمی نوبت اول و مستمر نوبت دوم و سایر شیوه‌های ارزشیابی صورت می‌گیرد و نمره دانش آموز تعیین و به مدیر مدرسه ارائه می‌شود.
 
معاون آموزش متوسطه استان تاکید کرد: ارزشیابی حضوری و غیر حضوری دانش آموزان بایستی تا پایان خرداد ماه انجام و نتایج مشخص شود.

وی در پایان بیان داشت: کلیه امتحانات پایه های دهم و یازدهم مدارس بزرگسالان و راه دور با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از 10 خرداد بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :