22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۰:۳۶:۰۰
کد مطلب:  1190702
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه :
مدیران، جهادگران در عرصه اجرای سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش هستند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: مدیران، جهادگران در عرصه اجرای سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، نشست مدیران مدارس ابتدایی روز شنبه10 خرداد با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش ابتدایی و جمعی از مدیران در سالن جلسات آن مدیریت برگزار شد.

ناهید فضلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: سند تحول بنیادین به عنوان مرجع و بستر فعالیت‌های آموزشی در نظام آموزش و پرورش کشور باید همواره مدنظر باشد و کلیه اقدامات و فعالیت‌های مدارس بر مبنای این برنامه تنظیم شود.

وی افزود: برنامه‌ریزی های حوزه تعلیم و تربیت بر مبنای سند تحول صورت می‌گیرد و بدون شک  با  اجرایی نمودن مفاد آن می‌توان گام‌های موثری در راستای تحقق اهداف بالادستی برداشت.

فضلی با اشاره به اهمیت نقش مدیران در اجرایی نمودن سند تحول، اظهار داشت: مدیران، جهادگران در عرصه اجرای سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش هستند از زحمات یکایک این عزیزان سپاسگزاریم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گریزی هم به ارزشیابی پایانی دانش آموزان ابتدایی داشت و افزود : با توجه به محدودیت‌های به وجود آمده به دلیل ویروس کرونا، در مقطع ابتدایی برگزاری هرگونه آزمون ممنوع بوده و ارزشیابی دانش‌آموزان بر اساس فعالیت‌های ایشان در شبکه شاد و اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی می باشد.

در ادامه نشست علی امرایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن خیر مقدم به مهمانان، دوره ابتدایی را مهم‌ترین دوران پرورش دانش‌آموزان و پایه و اساس آموزش کشور دانست و خواستار توجه هرچه بیشتر به کیفیت بخشی به این دوره حیاتی شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تصریح کرد : در روزهای تعطیلی مدارس، شاهد حضور معلمان در مدارس روستایی تحت تصدی و ادامه فرآیند آموزش بودیم و این خود گواه فداکاری و ایثار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت است.

در ادامه جمعی ازمدیران به تبادل دیدگاه‌ها و نظرات پرداختند و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :