14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۹:۲۹:۳۸
کد مطلب:  1190563
آموزش مقام های موسیقی نواحی، فیلم نامه نویسی و نقالی در کانال شاد اداره کل فرهنگی هنری، اردوها

کانال اداره کل فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی به منظور بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان اقدام به بارگذاری فیلم های آموزشی کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، در این ایام که مدارس تعطیل هستند و بسیاری از مراکز آموزشی و فرهنگی نیز به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعیلط هستند معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به دنبال غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است.

به همین منظور اداره کل فرهنگی هنری آردوها و فضاهای پرورشی در کانال اختصاصی خود در شبکه شاد اقدام به بارگذاری یک سری فیلم های کوتاه آموزشی کرده است تا دانش آموزان و اولیا آنان از یان فیلم های آموزشی استفاده کنند.

در این بخش می توانیم فیلم هایی مربوط به آموزش موسیقی نواحی ، فیلم نامه نویسی، نمایشنامه نویسی، نقالی ساخت عروسک های نمایشی، کاریکاتور، نقاشی آبرنگ، هنرهای دستی تجسمی و موارد بسیار دیگری را مشاهده کنیم.

همه این فیلم ها به وسیله مدرسان کانون های فرهنگی تربیتی، فرهنگیان و دانش اموزان تهیه شده است که پس از مرحله صحت سنجی و بررسی کیفیت ویدئو ها در شبکه شاد بارگذاری شده است.

برای مشاهده کانال اختصاصی اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهی پرورشی می توانید پس از نصب نرم افزار شاد وارد کانال های آموزش و پرورش، کانال های پرورشی و از اینجا کانال اختصاصی را انتخاب و عضو شوید.

به اشتراک بگذارید :