13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۲۱:۵۲:۱۸
کد مطلب:  1190194
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد
آمادگی حوزه های امتحانی استان همدان برای امتحانات نهایی پایه دوازدهم

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: حوزه های امتحانی استان برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده شده است.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم بر اساس پروتکل های بهداشتی، اظهار کرد: با تشکیل شورای نظارت بر امتحانات نهایی پایه دوازدهم در استان، زمینه و شرایط لازم برای اجرای کامل دستورالعمل های مربوط به پیشگیری از شیوع کروناویروس در حوزه های امتحانی به خوبی فراهم گشته است.

   پورداود با بیان این که دستورالعمل برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم بر اساس پروتکل های بهداشتی مبنای عمل ما در سطح استان است، افزود: با همکاری دستگاه های دیگر به ویژه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان حوزه های امتحانی به لحاظ بهداشتی کاملا آماده سازی شده است.

   وی با تأکید بر استفاده از اقلام بهداشتی و حفاظتی به ویژه ماسک و دستکش توسط عوامل اجرایی و دانش آموزان، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای ضد عفونی حوزه های امتحانی و  تهیه اقلام بهداشتی صورت گرفته است.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان با قدردانی از عوامل اجرایی امتحانات نهایی، گفت: از تمام ظرفیت ها و امکانات برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در شرایط کرونایی استفاده کرده ایم تا دانش آموزان عزیز ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، با آسودگی خاطر در جلسه امتحان حاضر شوند.

 

به اشتراک بگذارید :