19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۲۰:۱۶:۴۱
کد مطلب:  1190124
مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان:
تکیه ما به معلمان باشرف و فکور استان زنجان است

نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش،معاونین و روسای مناطق و نواحی 14گانه استان در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش روسا و تمامی همکاران در این ایام، اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا برای تمامی مردم خصوصا همکاران فرهنگی مشکلات و زحماتی را به دنبال داشت اما آموزش و پرورش با عمل به موقع، نشان داد که نیروی انسانی فرهیخته ای دارد و میتواند مشکلات را مرتفع کند.

وی گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا همگان به این نکته پی بردند که مدرسه صرفا معنی و مفهوم کالبدی ندارد و تعلیم و تربیت می تواند خارج از محیط مدرسه نیز استمرار یابد.

رفیعی افزود: معلمان عزیزاستان زنجان در این ایام همه توان خود را فارغ از زمان و مکان محدود و معین در جهت ارائه آموزش‌های مجازی و غیرحضوری برای دانش‌‌آموزان به کار گرفتند و حماسه خلق کردند و در این جهاد علمی خوش درخشیدند.

وی در ادامه با بیان این که یکی از موضوعات مهم بحث امتحانات است و حساسیت در این زمینه وجود دارد، گفت: باید هماهنگی های لازم درخصوص برگزاری صحیح امتحانات صورت گیرد و سلامت جسمی و روحی دانش آموزان برای ما در اولویت بوده و همکاران پر تلاش ما همواره این نکته را مدنظر قرار دارند.

رفیعی ضمن ابراز امیدواری بابت رضایت مخاطبین از مجموعه آموزش و پرورش استان، بیان داشت: برنامه محوری، شاخص مند بودن و حرکت در محور تخصص از جمله اصول و راهبردهایی بوده است که همواره مدنظر ما قرار دارد و با تقویت روابط انسانی و ایجاد پیوستگی طولی و عرضی باید همواره رو به جلو حرکت کنیم.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان تصریح کرد: تکیه ما به معلمان باشرف و فکور استان است و عزت و تمامی دستاورد های آموزش و پرورش درون سازمانی است که می تواند تمامی دستگاه ها را تحت تاثیر قرار دهد.

وی ضمن اشاره به موضوع فرهنگ سازمانی اضافه کرد: نباید دچار روزمرگی شده و در فرهنگ سازمانی حل شویم و چه بسا ضرورت دارد این فرهنگ را تغییر دهیم که وظیفه اصلی آن بر دوش روسای محترم مناطق و نواحی است.

 

شایان ذکر است در پایان هر یک از معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی 14گانه استان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :