10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۲۰:۰۷:۲۶
کد مطلب:  1190122
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در جلسه شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان خبر داد:
کسب بالاترین رتبه در ارزیابی کشوری محتوای شبکه شاد توسط معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش زنجان

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان با 163 عنوان محتوای تولیدی فرهنگی و تربیتی و بارگذاری آنان، از سوی وزارت آموزش و پرورش به عنوان استان برتر معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در جلسه شورای معاونین و روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان گفت: با تلاش تمامی همکاران، معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان با 163 عنوان محتوای تولیدی فرهنگی و تربیتی و بارگذاری آنان، از سوی وزارت آموزش و پرورش به عنوان استان برتر معرفی شد.

گنج خانلو در ادامه افزود: حوزه معاونت پرورشی  در 7 کانال در سامانه شاد حضور دارد که مهمترین آنان فرهنگی و هنری، قرآن، عترت و نماز، امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و سازمان دانش  آموزی است.

وی تاکید کرد: مدیران مدارس با همکاری معاونان و مربیان پرورشی می بایست حداقل 60 درصد دانش آموزان خود را عضو کانال های پرورشی و فرهنگی نمایند و تا پایان خرداد نیز به این امر اهتمام ویژه داشته باشند.

وی همچنین گفت : امسال کارشناسان قرآن ، عترت و نماز مناطق و نواحی به همراه مربیان حفظ قرآن، مدارک ارائه شده توسط دانش آموزان جهت ثبت نام در مدارس شاهد  را ارزیابی خواهند کرد. 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در پایان با اشاره به اجرای جشن تکلیف برای دانش آموزان اظهار داشت: امسال با همکاری صدا وسیما، جشن تکلیف دانش آموزان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.


 

به اشتراک بگذارید :