13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۴:۱۰:۱۳
کد مطلب:  1189985
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان؛
شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی آذربایجان شرقی تشکیل جلسه داد

جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز 10 خرداد 99 در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی استان گفت: در بحث پالایش فرآیندی تلاش های خوب و مفید در بخش انجام شده و تاکید می شود این اقدامات مخصوصا در مناطق محروم در بازه زمانی تعیین شده ادامه یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه آخرین مهلت برای دریافت کارت اعتباری مراکز غیردولتی تا پایان تیرماه بوده و 20 درصد افزایش شهریه را  در آموزشگاه های علمی آزاد و زبان خواهیم داشت، نظارت دقیق بر همه ی اقدامات را توصیه کرد.

وی گفت: ادامه فعالیت برخی مراکز با رعایت موارد قانونی و بهداشتی بلامانع است و باید توجه داشت: ارزیابی بر گستره و کیفیت کار و نظارت در کنار مجوز تاسیس مدنظر باشد.

به گفته ی پاشایی، هماهنگی در ستاد اداره کل و مثبت نگری و تبیین نگرش مشکلات را گره گشایی می کند.

نادر فکورنیا رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه طرح پایش و پالایش مراکز آموزشی و پرورشی و اقدامات صورت گرفته را تشریح کرد./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :