13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ ۰۸:۲۱:۲۷
کد مطلب:  1189427
دیدار صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش با شهردار کلانشهر تبریز؛
پاشائی: شناسایی راه های توسعه همکاری شهرداری ها با آموزش و پرورش در راستای افزایش رفاه عمومی و کاهش مشکلات شهری امری ضروری است

دیدار صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش با شهردار کلانشهر تبریز در سالن اجلاس تالار معلم با هدف گسترش همکاری های بین دو نهاد در راستای افزایش خدمات و رفاه عمومی با مسیر گشایی های بیشتر و رونق فضای سبز مدارس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی؛ ظهر امروز جعفر پاشائی مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان آذربایجان شرقی در سالن اجلاس تالار معلم با شهردار کلانشهر تبریز دیدار و گفتگو کرد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: تعاملات بین بخشی و استفاده از ظرفیت ها و امکانات دستگاه های مختلف نقش بسزایی در راستای ارتقاء سطح سواد و خدمات رفاهی جامعه خواهد داشت که اثرات آن در بلند مدت و کوتاه مدت به نفع خود دستگاه های متولی نیز خواهد بود.

جعفر پاشائی تصریح کرد: همکاری های شهرداری تبریز با آموزش و پرورش می تواند الگویی برای گسترش همکاری شهرداری های سراسر کشور و استان با آموزش و پرورش باشد.

وی افزود: آموزش و پرورش و شهرداری تبریز می توانند در ابعاد فرهنگی و اجتماعی و افزایش خدمات رفاهی و حل مشکلات مشکلات شهرداری ها جهت مسیر گشایی های بیشتر، همکاری های گسترده و سازنده‌ای با یکدیگر داشته باشند و این دو نهاد قبلا نیز در خصوص حقوق شهروندی، تکالیف شهروندان و محیط زیست و .. گام های بلندی برداشته اند.

در ادامه این دیدار ایرج شهین باهر؛ شهردار کلانشهر تبریز بیان کرد : به میمنت این دیدار و مشارکت مبارک شهرداری تبریز با تمام قوای خود آماده همکاری با این نهاد مقدس و عمومی است.

وی ادامه داد: شهرداری تبریز در حال برنامه ریزی برای سامان دهی فضای سبز و گلکاری و درخت و درختچه کاری در تمام سطوح شهر ، علی الخصوص گسترش فضای سبز مدارس است.

شهین باهر در زمینه آسفالت مدارس هم گفت: در مدارس مناطق محروم که حیاط مدارس با مشکلات اسفالت مواجه است ؛ برنامه ریزی هایی خواهد داشت.

در ادامه این دیدار قرار شد طرفین؛ مناطق و مسیر هایی که امکان بازگشایی بیشتر جهت افزایش رفاه عمومی مردم را بررسی و در دیدارهای دیگر مورد بحث و بررسی قرار دهند./خاک زاد

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :