22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۳:۴۶:۵۵
کد مطلب:  1188206
جلسه بررسی فرآیند سامانه ملی نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) برگزارشد

جلسه بررسی فرآیند سامانه ملی نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد)  همچنین  پیش نویس شرح وظایف و ساختار اجرایی برنامه ملی نماد درسطح استان/منطقه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، جلسه بررسی فرآیند سامانه ملی نماد  و همچنین  پیش نویس شرح وظایف و ساختار اجرایی برنامه ملی نماد درسطح استان/منطقه به  ریاست مسعود شکوهی،  مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و اعضای کارگروه  نظام مراقبت دانش آموزی  (نماد) درسالن معاونت  پرورشی و فرهنگی برگزارشد.

 در این جلسه مریم زینالی، رئیس مرکز توسعه سیستم ها وفناوری اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور حضور داشت که همراه اعضاء کارگروه  به تجزیه و تحلیل فرآیند سامانه نماد پرداخته شد و راهکارهای برطرف کردن ایراد ها و اشکالات این سامانه مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است در این جلسه نادر منصور کیایی، معاون مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و اعضای کمیته نماد حضور داشت و به تشریح پیش نویس شرح وظایف و ساختار اجرایی برنامه ملی نماد در سطح استان، منطقه و مدرسه پرداخته شد و در ادامه جلسه  نقطه نظرات و پیشنهادات مطرح شد که ابلاغ آن به استان ها به بعد از جمع بندی  نقطه نظرات و پیشنهادات استان ها و درصورت تایید نهایی موکول شد.

به اشتراک بگذارید :