14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۰:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1188028
معاون آموزش متوسطه شهر تهران:
ارزشیابی تحصیلی در پایه های هفتم ، هشتم ، دهم و یازدهم صرفاً به صورت غیر حضوری می باشد .

.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل شهر تهران ،درّی معاون آموزش متوسطه شهر تهران  در خصوص ارزشیابی تحصیلی پایانی سال تحصیلی 99-98 گفت : ارزشیابی پایانی در پایه های هفتم ، هشتم ، دهم و یازدهمصرفاً به صورت غیر حضوریبر عهده معلم و مدیر مدرسه می باشد .

وی افزود : معلمان برای اطمینان از تحقق اهداف درس و بر اساس مستندات و شواهد جمع آوری شده از مشارکت دانش آموزان در فعالیت های تحصیلی ، آموزشی ، داخل و خارج از کلاس ،آموزش های غیر حضوری ، نتایج ارزشیابی حضوری و غیر حضوری (آنلاین و آفلاین ) ابتکارات ، خلاقیت ها در موقعیت های  یادگیری ، پژوهش دانش آموزان مرتبط با درس وخلاصه نویسی ، نتایح ارزشیابی تکوینی ( مستمر ) نوبت اول و دوم و پایانی اول و سایر شیوه های ارزشیابی نمره دانش آموزان را تعیین می نمایند.

درّی  تاکید کرد: برگزاری هر گونه آزمون حضوری در پایه های مذکور تخلف محسوب می شود و اولیاء می توانند از طریق مراجع نظارتی آموزش و پرورش  مناطق و استان  مراتب را اطلاع رسانی نمایند .

لازم به ذکر است که در هنرستان ها دروس عملی و کارگاهی در همه پایه ها  به صورت حضوری آموزش داده می شود و بعد از تکمیل محتوای آموزشی ارزشیابی حضوری به عمل می آید.

به اشتراک بگذارید :