28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۹:۳۵:۴۰
کد مطلب:  1187809
رییس اداره تعاون و امور رفاهی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
20 خرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام افراد دارای نقص اطلاعات در سامانه مسکن فرهنگیان

رییس اداره تعاون و امور رفاهی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تمدید مهلت رفع  نقص اطلاعات در سامانه مسکن فرهنگیان تا 20 خردادماه خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محسن عارفی رییس اداره تعاون و امور رفاهی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی مدارس ،برخی همکاران از فعال بودن سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان تا 20 فروردین 99 بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید مجدد ثبت نام در سامانه مسکن فرهنگیان گردیدند که با توجه به درخواست های آنان شرایط لازم فراهم گردید.

وی با اشاره به ایجاد تمهیدات لازم جهت ثبت نام افراد دارای نقص اطلاعات و معترض به نتایج پالایش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی ، تاکید کرد: همکاران ذینفع تا تاریخ بیستم خردادماه 1399 می توانند با مراجعه به سامانه maskan.medu.ir  نسبت به رفع نقص و تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

عارفی با تاکید بر اینکه مهلت تعیین شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست ،تصریح کرد: کلیه همکاران فرهنگی متقاضی مسکن ، اعم از شاغل یا بازنشسته فقط تا تاریخ ذکر شده می توانند در سامانه مسکن فرهنگیان نسبت به رفع نقص و یا اعلام اعتراض به نتایج اقدام نمایند و  پس از آن هیچگونه تغییراتی امکان پذیر نمی باشد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که شرایط و مشخصات آنان قبلا از سوی وزارت راه و شهرسازی تایید شده است  و فرم امتیاز بندی را تکمیل نموده اند از ورود به سامانه جدا خودداری نمایند.

به اشتراک بگذارید :