14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۲۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1187607
با اجرای طرح شهید بهنام محمدی راد انجام پذیرفت:
سومین مرحله پویش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز

طرح شهید بهنام محمدی راد همزمان با رزمایش کمک مومنانه ناحیه 3 تبریز با توزیع 450 بسته معیشتی و 1000 کارت هدیه 2 میلیون ریالی بین دانش آموزان نیازمند اجرا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طرح شهید بهنام محمدی راد با حضور فرمانده سپاه عاشورا و معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دبیرستان شمس تبریزی ناحیه 3 تبریز اجرا  و600 بسته معیشتی و کارت هدیه بین خانواده های دانش اموزان کم بضاعت توزیع شد.

در مرحله سوم پویش کمک مومنانه این مجموعه،  450 بسته معیشتی هر کدام به ارزش 250 هزار تومان و نیز یک هزار کارت  هدیه به مبلغ 200 هزار تومان، با حضور مسئولین استانی بین خانواده های نیازمند دانش آموزان توزیع شد.

سردار عابدین خرم  فرمانده سپاه عاشورا در این مراسم گفت: خلاقیت مقام معظم رهبری در این زمینه و فرمایشات ایشان، سبب گشایش مسیر جدیدی از کمک به اقشار آسیب پذیر از کرونا در این برهه زمانی شده و باعث تشکیل نهضت و جنبشی برای کمک مردم به نیازمندان گردید.

وی با قدردانی از مجموعه آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز، افزود: این حرکت خیرخواهانه یک فرصت تربیتی و اجتماعی و نشان از عدل و انصاف و یکی از جلوه‌های بسیار زیبا و ماندگار ماه مبارک رمضان امسال است تا بتوانیم بخشی از آلام و خسارات دانش ‌آموزان نیازمند و آسیب ‌دیده را برطرف کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا در پایان بر حفظ کرامت انسانی در توزیع بسته های معیشتی تاکید کرده و تصریح نمود: کمک‌های جمع‌آوری شده به صورت متمرکز و عادلانه، براساس فهرست افرادی که از پیش شناسایی شدند و با حفظ کرامت و ارزش خانواده های نیازمند تقسیم شود.

گفتنی است 150 پک اقلام ضروری نیز در مدارس ضمن مرحله سوم پویش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز توزیع شد./روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :