22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۹:۲۴:۵۵
کد مطلب:  1187412
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه:
تاکید بر برگزاری امتحانات نهایی و آزمون سراسری با حداکثر مراقبت‌های بهداشتی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بر برگزاری امتحانات نهایی و آزمون سراسری با حداکثر مراقبت‌های بهداشتی در استان تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار صبح امروز سه‌شنبه ۶خرداد در نشستی که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و مسؤولان نهاد‌های نظامی و کادر بهداشتی استان تشکیل شد، گفت: آموزش و پرورش لازم است که به خانواده‌ها و دانش‌آموزان برای حضور در ۱۴۵حوزه امتحانی استان  اطلاع‌رسانی و اطمینان بخشی را داشته باشد.
معاون استاندار کرمانشاه از ضدعفونی تمامی حوزه‌های امتحانی با کمک و همراهی دستگاه‌های نظامی و درمانی استان خبر داد و اظهار داشت: می‌طلبد خانواده‌ها نیز آمادگی و آموزش‌های لازم را برای مراقبت بهداشتی به دانش آموزان داشته باشند.
الهی تبار خاطرنشان ساخت: ضدعفونی و گند زدایی مدارس باید به صورت مستمر و طبق دستورالعمل‌های بهداشتی صورت پذیرد و خانواده‌ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.
مجید یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه طی سخنانی از آمادگی اداره کل آموزش و پرورش استان در جهت برگزاری مطلوب امتحانات پایان سال در استان خبر داد و گفت: با توجه به تاکید استاندار محترم در این خصوص و نیز اهمیت موضوع تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
وی افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌های صورت گرفته با سایر نهاد‌ها و دستگاه‌های استان و نیز حمایت‌های مجموعه استانداری مشکل خاصی در خصوص وجود ندارد‌ و آماده برگزاری این فرآیند در موعد مقرر هستیم.

 

به اشتراک بگذارید :