13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ۱۵:۳۸:۵۷
کد مطلب:  uPTQywE7
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
برگزاری نشست كارگروه تخصصي مسئولين گزينش ادارات آموزش و پرورش شمال استان خوزستان در سردشت دزفول

نشست كارگروه تخصصي مسئولين گزينش ادارات آموزش و پرورش شمال استان خوزستان در سردشت دزفول برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان به نقل از روابط عمومي اداره آموزش و پرورش منطقه سردشت دزفول: نشست كارگروه تخصصي مسئولين گزينش ادارات آموزش و پرورش شمال استان خوزستان با حضورجواد عباسی مدير هسته گزينش اداره كل آموزش و پرورش استان خوزستان در مركز رفاهي خانه معلم سردشت برگزار شد .

مدير هسته گزينش اداره كل آموزش و پرورش  استان خوزستان در این كارگروه عنوان كرد :اخلاق مداري ، حركت در مسير كرامات انساني و الگو پذيري از سيره نبوي، حق نظام وحق الناس سرلوحه تمامي برنامه هاي مسئولين گزينش است .

عباسی در اين کارگروه ضمن تبريك اعياد شعبانيه و روز پاسدار و روز جانباز و ابلاغ سلام و تشكر مدير كل هيئت مركزي گزينش و مديركل آموزش و پرورش استان خوزستان هدف از برگزاري اين  نشست را تبيين برنامه ها و آموزش در قالب كارگروه به منظور آسيب شناسي و رفع موانع و مشكلات گزينش در بخش تحقيق و مصاحبه عنوان كرد .

وی  به نقش و جايگاه مسئولين گزينش ادارات آموزش و پرورش اشاره كرد و گفت : وظيفه خطير مسئولين گزينش انتخاب نيروي انساني كارآمد ، اصلح و پايبند به ارزشهاي والاي انقلاب است .

عباسی افزود :  اخلاق مداري ، حركت در مسير كرامات انساني و الگو پذيري از سيره نبوي ، حق نظام و حق الناس سرلوحه تمامي برنامه هاي مسئولين گزينش است .

پيش از سخنان رئيس اداره گزينش استان خوزستان ، محمدرحيم كريمي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه سردشت در اين نشست ضمن خير مقدم و تبريك اعياد شعبانيه به بيان توضيحاتي در خصوص وضعيت جغرافيايي و برنامه هاي آموزشي و  پرورشي منطقه و كسب عناوين علمي ، قرآني و ورزشي دانش آموزان منطقه در سطح استان و كشور پرداخت.  

به اشتراک بگذارید :