23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۱۲:۵۶:۲۷
کد مطلب:  1187159
استاندار کرمانشاه:
موفقیت‌های حوزه سوادآموزی مرهون حمایت‌های اعضای شورای پشتیبانی است

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: موفقیت‌های حوزه سوادآموزی مرهون حمایت‌های اعضای شورای پشتیبانی است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت سوادآموزی، هوشنگ بازوند در اولین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی استان در سال جاری که چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ با حضور اعضا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد، از تلاش های بی وقفه اعضای شورای پشتیبانی و موفقیت‌های حوزه سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: در هر سازمانی موفقیت مرهون خرد جمعی و همکاری کارکنان آن است و موفقیت‌های حاصله در حوزه سواد آموزی نتیجه حمایت‌های اعضای شورا است.
 یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز طی سخنانی اظهار داشت: استمرار فرآیند‌های آموزشی به شیوه‌های نوین در فضای مجازی در شرایط حساس کنونی با استفاده از تولید محتوی آموزشی توسط فرهنگیان و آموزش‌دهندگان مجرب استان در حال انجام و اجرا می باشد.
 دبیر شورای پشتیبانی سوادآموزی استان خاطرنشان ساخت: سیاست‌ها و برنامه‌های عملیاتی حوزه معاونت سوادآموزی در راستای عمل به سند تحول بنیادین تهیه و تدوین گردیده است که در جلسه آینده شورای پشتیبانی سوادآموزی آینده جهت بررسی و تصویب نهایی ارائه می‌شود.

به اشتراک بگذارید :