17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ۱۵:۲۹:۲۲
کد مطلب:  HuqPJd9B
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش سپاس معلم در رودهن:
باید با حفظ اصول و مبانی اعتقادی به پژوهش و دانایی محوری بپردازیم

همایش هفته بزرگداشت مقام معلم با حضورمدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران، معاونین و کارشناسان اداره کل آموزش وپرورش، مسئولین منطقه و شهرستان، مدیران وآموزگاران تمام مدارس در روز میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار در سالن 5 آذر تهران برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آمخوزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در این همایش به  جایگاه معلم وتربیت در آیات قرآن توجه داد و به چند مصداق از اهمیت توجه به تعلیم وتربیت و معلم در قرآن اشاره و سپس از دیدگاه جامعه شناسی به جایگاه اجتماعی معلم در جامعه که بسیار رفیع وتاثیر گذار است، پرداخته و گفت: باید به تحکیم جایگاه معلم در میان عموم افراد جامعه بپردازیم.

کمرئی، سپس به موفقیت های اخیر و دستاوردهای آموزش و پرورش، کشور، استان وبه ویژه شهرستان رودهن اشاره کرده و از همه عوامل تاثیر گذار در این موفقیت به ویژه غلامرضا بختیاری رئیس اداره آموزش وپرورش رودهن تقدیر کرد.

وی در ادامه با توجه به رشد و شتاب علمی جهان وامکان ارتباطات علمی به ضرورت کسب علم ودانش روز و آمادگی بیشتر معلمان و فرهنگیان تأکید کرده و گفت: برای اینکه از جهان مدرن امروز فاصله نگیریم با حفظ اصول و مبانی اعتقادی باید به پژوهش و دانایی محوری در تمام جنبه های حرفه ای وشغلی خود بپردازیم.

دراین مراسم دانش آموزان متوسطه دوره اول تربیت سرود رودهن را اجرا کردند و همچنین تفاهم نامه ساخت یک مدسه توسط محمود سینگری خیر مدرسه ساز با حضور مدیر کل آموزش وپرورش امضا شد و تندیسی به عنوان یاد بود به مدیر کل آموزش وپرورش از طرف اداره آموزش وپرورش رودهن اهدا شد.

لازم به ذکر است در این مراسم به تمام آموزگاران و مدیران لوح یادبود وهدیه تقدیم شد وبه 200 نفر از برگزیدگان نیز هدیه مجزا اهدا شد و از خانواده معزز شهدا، جانبازان وایثارگران، خیرین مدرسه ساز و مجمع خیرین، معلمین منتخب استانی، منطقه ای ومدرسه ای، مولفان برتر وهمکاران بازنشسته و اداری و سایر برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :