13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۱:۵۳:۲۰
کد مطلب:  1187019
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت :
طرح هجرت می تواند زمینه فعالیت گروهی دانش آموزان را فراهم کند

جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج فرهنگیان و دانش آموزان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و جانشین فرمانده سپاه حضرت اباالفضل(ع) لرستان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با فرایند محور خواندن تعلیم و تربیت گفت : آموزش و پرورش نیازمند همکاری و هماهنگی دیگر دستگاهها برای انجام فرایند تعلیم و تربیت است ، دانش آموزان امانت های مردم هستند باید با هماهنگی نسبت به تربیت و پرورش دانش آموزان اقدام شود .

علیرضا نخعی افزود : نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد مراحل و دوره های مختلفی در تاریخ خود بوده است که مهمترین آنها دوران پر افتخار دفاع مقدس است ، باید ضمن گرامی داشتن یاد شهدا، رشادت رزمندگان اسلام به نسل های آینده انتقال یابد ، البته این مهم باید هوشمندانه ، دلسوزانه و با هماهنگی دستگاههای مرتبط انجام شود .

وی در ادامه با اشاره به آسیب های اجتماعی و هماهنگی در دو زمینه محتوایی و شکلی اظهار داشت : در بحث آسیب های اجتماعی باید کار عمیق و با تفکر انجام شود ، همان گونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال 99را جهش تولید نامگذاری کردند باید  بستر برای کار و تولید فراهم شود تا آسیب های اجتماعی کم شود .باید همه برنامه ها از نظر محتوایی و شکلی با هماهنگی و با برنامه ریزی درست صورت گیرد .

نخعی افزود : سعی کنیم دانش آموزان تک بعدی نباشند فقط محفوظات مد نظر نباشد بلکه طبق سند تحول بنیادین به جنبه های مختلف توجه شود تا دانش آموزان بتوانند در زمینه های عملی هم موفق باشند .طرح هجرت می تواند زمینه آموزش ، مهارت و چرخه تولید را کامل کند.

 

سپاه آمادگی خود را برای همکاری با آموزش و پرورش اعلام می کند

سردار حبیب اله توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت اباالفضل (ع) استان ضمن تقدیر از هماهنگی خوب آموزش و پرورش و سپاه گفت : ارزشمندترین  سرمایه هر کشور نیروی انسانی است و آموزش و پرورش سکان دار علم و تربیت در سطح جامعه است ،سپاه آمادگی خود را برای همکاری با آموزش و پرورش اعلام می کند .

 

سپاه و آموزش و پرورش در سطح جامعه اثر گذاری خوبی دارند

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش لرستان ضمن بیان گزارش طرح هجرت در سال گذشته گفت : امروزه مدیریت دارای دو مدل ویترینی و آکواریومی است ، در مدل ویترینی بیرون و ظاهر برنامه مدنظر است اما در مدل آکواریومی درون و خوب و بد برنامه مدنظر است،  باید برنامه ها در الگوی اکواریومی قرار گیرند و به سمت کیفیت  دهی حرکت کرد .

دو نهاد سپاه و آموزش و پرورش در سطح جامعه اثر گذاری خوبی دارند اگر اهداف به هم نزدیک تر باشند موفقیت بهتر و بیشتر حاصل خواهد شد .

بجای کار بیشتر باید به سمت کیفیت بهتر حرکت کرد باید با برنامه ریزی به سمت اهداف مطلوب حرکت کرد .

 

تنظیم خبر : ناصر پارسایی فر روابط عمومی 

به اشتراک بگذارید :