28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۱:۵۲:۱۳
کد مطلب:  1187017
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
23 خرداد آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی دانش آموزان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: 23 خرداد آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی دانش آموزان در سامانه ثبت کتب درسی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به سامانه ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان گفت :به منظور تسریع فرایند ثبت نام کتب درسی ،اولیای دانش آموزان می توانند به شکل انفرادی  نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند و در غیر این صورت  مدیران مدارس باید  بصورت گروهی دانش آموزان را در سامانه مربوط ثبت نام نمایند .

وی با تاکید بر اینکه تحویل کتب درسی در مدرسه فقط از طریق سامانه ثبت سفارش کتب درسی امکان پذیر می باشد ،اظهارداشت : بیست و سوم خردادماه آخرین مهلت ثبت کتب درسی دانش آموزان در سامانه می باشد و لذا چنانچه هنوز ثبت نام دانش آموزان صورت نگرفته باید در فرصت باقیمانده صورت پذیرد.

 

وی با تاکید بر هماهنگی و اطلاع رسانی لازم به مدارس برای اهتمام در ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان و توزیع صحیح آن ، اظهار داشت: با توجه به اینکه ثبت سفارش و توزیع کتب درسی دانش آموزان بر اساس اطلاعات موجود در سامانه سناد انجام می شود مدارس می بایست آخرین وضعیت اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی دانش آموزان را در سامانه سناد به روز رسانی و در اولین فرصت دانش آموزان را ثبت نام نمایند.

 

بهارلو با اشاره به اینکه  تمهیدات لازم در جهت نگهداری و توزیع مطلوب کتب درسی صورت گرفته و ثبت سفارش کتب به صورت روزانه در سامانه مربوط رصد می گردد، تصریح کرد:امیدواریم در روزهای آتی با رسیدن به آمار نهایی کتب مورد نیاز استان بتوانیم پیش بینی های لازم در جهت تهیه و توزیع به موقع آن را انجام دهیم.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: سامانه www.irtextbook.ir   جهت ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان به صورت انلاین اماده ارائه خدمات می باشد.

به اشتراک بگذارید :