13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ۱۴:۳۵:۵۸
کد مطلب:  3hspsxmp
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی و روان خوانی آموزش وپرورش استان خوزستان

مرحله استانی مسابقات کتاب خوانی و روان خوانی ادبیات فارسی دانش آموزان دوره اول متوسطه استان خوزستان برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان جمشید کمایی معاون آموزش متوسطه این اداره کل گفت: مرحله استانی مسابقه کتاب خوانی و روان خوانی ادبیات فارسی متوسطه اول استان خوزستان در نیمه دوم اردیبهشت 95 با حضور دانش آموزان برگزیده ی  بیست منطقه استان به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو اهواز در  پژوهش سرای غدیر این مدیریت برگزار شد.

در این مراسم مهدی رفیعی دهکردی معاون پرورشی  و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان پیرامون اهمیت مطالعه ، لزوم رواج کتاب خوانی و همچنین تاکید براهمیت برگزاری این نوع مسابقات در راستای عملیاتی نمودن سیاست های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و هدایت دانش آموزان به خوداگاهی و خودکنترلی مطالب لازم را بیان نمود.

  در ادامه ی برنامه  علیرضا بنی نعمه رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان در مورد آموزش و هدایت دانش آموزان به پژوهش وتحقیق و ترویج آموزش با شیوه پژوهش محور نکات لازم را بیان کرد . 

  همچنین  چلداوی معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه دو اهواز نیز در مورد روند واجرای این مسابقات گزارش لازم را ارائه داد.

در ادامه  مراسم نقالی قسمت هایی از شاهنامه توسط خانم معصومه لشتی شاهنامه خوان استان برگزار گردید. پس از آن مسابقه بین برگزیدگان مرحله ی منطقه ای در هر دو زمینه کتاب خوانی و روان خوانی هم زمان و به طور مجزا در دو سالن برگزار شد  . در پایان این رقابت اسامی برگزیدگان توسط هیئت داوان اعلام شد و از نفرات برتر مسابقات ، داوران ، ناظران و عوامل اجرایی تقدیر  به عمل آمد .

اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی

نام و نام خانوادگی

رتبه

منطقه

امین بنی اسد

اول

دشت آزادگان

معصومه عسکری

دوم

ناحیه دو اهواز

فاطمه نصاری

سوم

خرمشهر

 

اسامی برگزیدگان مسابقه روان خوانی

نام و نام خانوادگی

رتبه

منطقه

نگار قاسم پور

اول

بهبهان

سیده ویدا حجازی

دوم

ناحیه سه اهواز

بیتا فرحی بوشهری

سوم

آبادان

 

 

به اشتراک بگذارید :