26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۸:۲۱:۱۰
کد مطلب:  1186642
ارائه ۱۶هزار نام کاربری ورمز ورود سامانه دریافت تسهیلات  به موسسین مدارس ومراکز غیردولتی وآموزش از راه دور

بیش از ۱۶هزار نام کاربری ورمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات از طریق پیامک به موسسین مدارس ومراکز غیردولتی وآموزش از راه دور کشور ارسال شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در راستای اجرای طرح بسته های حمایتی دولت برای مدارس غیردولتی، امروز بیش از ۱۶هزار  پیامک حاوی کد کاربری و رمز عبور در سامانه دریافت تسهیلات، برای موسسان مدارس و مراکز غیردولتی ارسال شد.

 

ضمن تشکر از همراهی موثر وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، از موسسین محترمی که پیامک مذکور را دریافت نموده اند درخواست می شود تا با ورود به سامانه دریافت تسهیلات به نشانی doreh.ir/kara نسبت به رویت، اصلاح و در صورت نیاز تکمیل اطلاعات مدرسه/ مرکز خود اقدام نمایند.

 

تا پایان امروز حدود ۴هزار موسس دیگر نیز پیام حاوی کد کاربری و رمز عبور را دریافت خواهند نمود.

 

 از دلایل عدم دریافت پیامک می توان به اشتباه بودن شماره تلفن همراه موسس، یا کدکارگاه و یا ثبت ناقص اطلاعات نیروی انسانی اشاره نمود. لذا این گروه از موسسان می توانند از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرستان/ منطقه خود با ارائه ی مشخصات زیر، برای درخواست تسهیلات اقدام نمایند:

 

۱-نام استان   2- نام شهرستان/ منطقه   3- نام واحد آموزشی  4- نام و نام خانوادگی موسس 5- کدملی موسس 6- شماره تلفن همراه موسس

 

شایان ذکر است، براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر شده بود تسهیلات کم بهره تا مبلغ ۱۶میلیون تومان به میزان تعداد کارکنان شاغل در مدارس غیردولتی مراکز آموزشی و پیش دبستانی‌های غیردولتی پرداخت شود.

 

به اشتراک بگذارید :