10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۱۴:۱۱:۴۸
کد مطلب:  1185942
با حضور نماینده ولی فقیه در استان اجرا شد؛
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ناحیه 2 تبریز

مرحله دوم طرح کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی اجرا شد و 400 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده های دانش اموزان کم بضاعت توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سید محمدعلی آل هاشم در رزمایش طرح مومنانه در دبیرستان سمیه ناحیه 2 تبریز سوم خرداد را روز بیادماندنی نامید  و گفت: عملیات آزادسازی این شهر در 4 مرحله بود و در جریان اشغال خرمشهر مسائل زیادی اتفاق افتاد و آقای بنی صدر که فرمانده کل قوا بودند با خیانت هایی که کردند موجب سقوط خرمشهر شد.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: آنچه در زمان جنگ، جبهه را پشتیبانی می کرد یاری مردم بوده و همدلی که در ایام کرونایی حال حاضر هست از آن زمان نشأت گرفته و برخی مواقع پررنگ تر نیز بوده است.

جعفر راستگوی نیز در این مراسم طبق گزارشی اعلام کرد: در رزمایش از عید تا عید ناحیه 2 تبریز، ٨٠٠بسته معیشتی و بهداشتی نزدیک ٣٠٠میلیون تومان بین خانواده های دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

مدیر ناحیه 2 تبریز ادامه داد: 30 عدد گوشی همراه نیز در مرحله اول کمک مومنانه به همراه 400 بسته معیشتی و بهداشتی نیز بین دانش اموزان کم بضاعت توزیع شد.

وی توضیح داد: این کمک های خیرخواهانه با مشارکت 30 درصدی خیرین و بقیه با کمک فرهنگیان و کارمندان ستادی ناحیه ٢جمع آوری شده است.

راستگوی خبر داد: سومین مدرسه ١٠کلاسه با ٦میلیارد تومن هزینه بمناسبت عید فطر کلنگ زنی  خواهد شد و دو پروژه دیگر نیز تا مهر کلنگ زنی می شود./روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :