27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ ۰۹:۳۸:۵۵
کد مطلب:  1185490
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
اعلام نتایج استانی هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اعلام نتایج مرحله استانی هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان­های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان­های استان تهران با اعلام این خبر افزود:

هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی در سال­های تحصیلی98-97 و 99-98 برگزار شد و همکاران شاغل در مدارس و مراکز پرورشی با توجه به شیوه نامه ابلاغی در جشنواره مذکور شرکت نمودند.

هاشمی توسعه فضای رقابتی سازنده و ارتقای کیفیت خدمات ترتیبی بر اساس نظام معیار،  تولید آثار و تدوین تجارب برتر تربیتی، فرهنگی و انتشار یافته­های پژوهشی، ارتقای کیفیت خدمات تربیتی به دانش آموزان، مستندسازی و دستیابی به اندوخته­های تجربی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی و ادارات وکاربست یافته­های برگرفته از تجارب برتر در مدارس و نظام تعلیم و تربیت رااز مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.                

معاون پرورشی و فرهنگی گفت : پس از بررسی آثار ارسالی در مناطق، تعداد 45 اثر برتر به دبیرخانه استانی رسید که از این تعداد، پس از داوری 7 اثر به دبیرخانه کشوری واقع در استان اردبیل ارسال گردید.

شایان ذکر است با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط فعلی نحوه برگزاری مرحله کشوری جشنواره مذکور متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :