13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۱۳:۱۳:۳۶
کد مطلب:  1184678
منتخبان معلمان لرستان در شورای عالی آموزش و پرورش ، مشاور مدیرکل در امر بهبود کیفیت آموزشی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با صدور ابلاغ برای سرکار خانم محدثه در میانی ، امید علی شیخی ، رضا منصوری و وحید فلاحی به احترام رای معلمان این چهار فرهنگی استان را به عنوان مشاوران مدیرکل در امر بهبود کیفیت آموزشی تعیین نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش  استان لرستان ، علیرضا نخعی در جلسه با منتخبین معلمان و لرستان در شورای عالی آموزش و پرورش گفت :  امیدوارم با این ابلاغ و برنامه‌ریزی و همت پیش رو یک گام به سوی تحقق خواسته های به حق معلمان و در نظر گرفتن ملاحظات مدرسه نزدیک تر شویم .

وی افزود : با واقع‌بینی، در نظر گرفتن مقدورات و امکان شناسایی ظرفیت های پنهان آموزش و پرورش با کمک شما مشاوران اگر بتوانیم اقدامی آسیب زا را شناسایی و حذف کرده و اقدامی اثر گذار را به همت و پیشنهاد شما عزیزان انجام دهیم به هدفمان خواهیم رسید .

 وی مهمترین مسئله آموزش و پرورش کشور را بحث نیروی انسانی دانست و گفت : هیچ چیز به اندازه فقر صلاحیت‌های معلمان برای دستگاه تعلیم و تربیت شکننده نیست و در این رابطه بایستی بیش از پیش نسبت به تقویت صلاحیت‌های حرفه‌ای با برنامه‌ریزی ، نظارت و دانش افزایی تلاش کنیم .

 نخعی خاطرنشان کرد :  هر اقدامی که اعتماد معلمان را جلب کند اقدامی نیکو و در جهت تعالی آموزش و پرورش است چرا که دستگاه تعلیم و تربیت به معلم معنا و مفهومی ندارد و امیدواریم با حضور شما که در بطن محیط آموزشی با مسائل و موضوعات مختلف در ارتباط هستید بتوانیم نسبت به تقویت ارتباط  ستاد با جامعه فرهنگیان و رفع موانع با حضور شما در شورای معاونین آموزش و پرورش لرستان گام بر داریم .
در ادامه ابلاغ مشاوران مدیرکل در امر بهبود کیفیت آموزشی به محدثه درمیانی ، امید علی شیخی ، رضا منصوری و وحید فلاحی اهدا شد .

 

به اشتراک بگذارید :