21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۱۲:۴۸:۳۵
کد مطلب:  1184643
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به مناسبت روز جهانی قدس

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، متن پیام محمد پورداود به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
مَنْ اَصْبَحَ لا یَهْتَمُّ باُمورِ الْمُسْلِمینَ فَلَیْسَ بمُسْلِمٍ؛

«هر کس شب را به صبح برساند و به امور مسلمین اهتمام نورزد، مسلمان نیست».پیامبر اکرم(ص)

روز قدس، یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، روز تجلی وحدت و همدلی همه  مسلمانان عالم است که در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل اشغالگران قدس شریف  به پا خاسته اند.
    بدون تردید موضوع فلسطین یک مسأله جهانی است و آرمان قدس، بخش جدایی ناپذیر از جهان اسلام است که در این راستا هر مسلمان و آزاده‌ای حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین را برخود فرض می داند.
    امروز اقدامات شوم استکبار جهانی در ملتهب کردن منطقه و ادامه جنگ افروزی رژیم منحوس صهیونیستی، ضرورت انسجام و یکپارچگی جهان اسلام  را دوچندان کرده است.
   امسال گرچه در بسیاری از نقاط جهان و ایران عزیز به جهت شیوع کرونا ویروس امکان برپایی تجمعات و راهپیمایی ها وجود ندارد، اما مسلمانان شجاع و آگاه به طرق مختلف روز جهانی قدس را گرامی می دارند و با نصب العین قرار دادن سخنان ارزشمند ولی امر مسلمین که در روز قدس از رسانه ملی پخش خواهد شد، فریاد آزادی قدس عزیز از چنگال صهیونیست های غاصب را سر خواهند داد و قدرت جهان اسلام را به رخ سلطه گران و صهیونیسم جهانی خواهند کشید.
    این جانب همگام با فرهنگیان و دانش آموزان سراسر استان ضمن بیعت مجدد با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، همراه با دولت خدوم  و ملت آزاده و باصلابت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه فرمانده شجاع مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بار دیگر پشتیبانی خویش را از ملت مظلوم فلسطین اعلام می داریم.

محمد پورداود
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان

به اشتراک بگذارید :