19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۱۱:۳۵:۵۹
کد مطلب:  1184503
به مناسبت روزجهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت :
برگزاری مراسم معنوی ختم قرآن کریم

مراسم معنوی ختم قرآن کریم توسط همکاران اداره کل به مناسبت روزجهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر در محل سالن شید تجلی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، مراسم معنوی ختم قرآن کریم توسط همکاران اداره کل به مناسبت روزجهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر در محل سالن شید تجلی به همت ادارات قرآن، عترت و نماز  و امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در  ادامه این  مراسم معنوی سرهنگ حسینی ، از رزمندگان عملیلات پر افتخار بیت المقدس ضمن بازگویی از خاطرات روز های آزاد سازی خرمشهر گفت : عراق در ابتدا فکر می کرد که می تواند در عرض یک هفته ایران را تصاحب نماید اما در همان ابتدای کار با مقاومت مردم دلیر ایران زمین گیر شد .

وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که خدا خرمشهر را آزاد کرد، اظهار داشت : حقیقتا ما به عینه دیدیم که عنایت خدا  موجب آزادی خرمشهر شد چرا که ما با محدودیت های بسیاری مواجه بودیم اما به لطف خد ا توانسیم دشمن را از خاک وطن بیرون برانیم .

حسینی همچنین افزود: امروز به برکت خون شهدا از جمله شهید قاسم سلیمانی ثابت کرده ایم که قدرت های غربی در راس آن آمریکا ، قدرت پوشالی بیش نیستند و در راه پیشرفت کشور در تمامی زمینه ها با جرات و شهامت پیش می رویم .

 

به اشتراک بگذارید :