12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ ۰۸:۴۵:۵۷
کد مطلب:  1184228
جوابیه
سرگردانی دانش آموزان در میان تصمیم های متغییر

عطف به مطلب مندرج در خبرگزاری تسنیم نمایندگی استان قزوین ، به تاریخ 25 اردیبهشت 99 با عنوان " سرگردانی دانش آموزان در میان تصمیم های متغییر " صحبت های مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین را جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند ؛

*تمام امتحانات نهایی پایۀ دوازدهم به صورت حضوری برگزار می‌شود

حسنعلی اصغری در این باره اظهار داشت : براساس آخرین مصوبۀ آموزش وپرورش، امتحانات نهایی تمام دانش آموزان پایۀ دوازدهم به صورت حضوری از 17 خردادماه برگزار می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر فرض بر این است که از هفدهم خردادماه امتحانات پایۀ دوازدهم تحصیلی به مدت سه هفته برگزار شود لذا تمام دانش‌آموزان باید آمادگی لازم را برای مجهز بودن ملزومات بهداشتی از جمله ماسک و دستکش درنظر داشته باشد.

 

*جای نگرانی برای برگزاری کلاس‌ها و امتحانات دانش‌آموزان وجود ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: طرح فاصله گذاری در آموزش و پرورش پیش‌بینی شده و در راستای اجرای این طرح، مقرر شده است تا صندلی دانش آموزان در فاصلۀ دومتری از هم قرار بگیرد.

 اصغری اضافه کرد: تمام پروتکل‌های بهداشتی به ویژه ضدعفونی کردن و گندزدایی از محیط مدرسه برای برگزاری امتحانات دانش‌آموزان درنظرگرفته شده است و امیدواریم دانش آموزان نیز با رعایت نکات و ضوابط اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی در امتحانات حضور پیدا کنند.

وی مطرح کرد: امتحانات نهایی پایه‌های ابتدایی دورۀ اول و دوم به صورت توصیفی برگزار می‌شود و امتحان حضوری برای این دانش‌آموزان برگزار نمی‌شود.

به اشتراک بگذارید :