22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۲۱:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1183733
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان بوشهر:
روابط عمومی پل ارتباطی بین مجموعه های مختلف یک سازمان است

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی بین مجموعه های مختلف یک سازمان، نقش مهم و برجسته ای در ارتقا سازمانی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر؛ عباس امید در نشست با حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، با بیان اینکه فعالیت های تبلیغی می تواند به تنویر افکار عمومی کمک کند، اظهار کرد: روشنگری و ایجاد تعامل با جامعه وظیفه خطیری است که بر عهده روابط عمومی ها قرار دارد.

وی گفت: حوزه روابط عمومی باید با شناسایی چالش ها و کمبود ها، زمینه ی چابک سازی سازمان و حرکت رو به جلو را فراهم آورد.

امید با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباطی بین مجموعه های مختلف یک سازمان و همچنین سازمان و مردم است، عنوان کرد: روابط عمومی با بیان عملکرد سازمان و همچنین دریافت دغدغه ها و درخواست های جامعه مثبت و ایجاد تعامل می تواند به مجموعه نشاط اجتماعی تزریق کند.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان بوشهر  با اعلام آمادگی برای تقویت همکاری با اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی گفت: سوادآموزی ظرفیت بسیار بالایی در پویا شدن وضعیت آموزشی استان دارد که با نقش آفرینی روابط عمومی در سطح جامعه گسترش بیشتری پیدا می کند.

همچنین رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی در این نشست با تاکید بر جایگاه  و نقش رسانه در جامعه امروزی گفت: به همین دلیل ضروری است که اجرای همه برنامه همراه با پیوست رسانه ای باشد.

مجید اجرایی ادامه داد: خوشبختانه در تدوین برنامه عملیاتی سال 1399 که مبتی بر سند بنیادین تحول است، پیوست رسانه ای لازمه این برنامه شده است.

وی در پایان با تقدیر از فعالیت رسانه ای معاونت سوادآموزی، اظهار کرد: این اداره آماده برگزاری اتاق های گفتمان برای بررسی مسائل و چالش حوزه سوادآموزی با حضور واحد درون سازمانی و برون سازمانی و نهادهای مردمی در نقاط مختلف استان است.

به اشتراک بگذارید :