22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ ۲۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1183696
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر:
حفظ سلامتی دانش آموران، اولویت آموزش و پرورش است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: حفظ سلامتی دانش آموران در دوره بازگشایی مدارس و همچنین برگزاری امتحانات حضوری، اولویت آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر؛ اسدحصیری در نشست ویدئو کنفرانس با موضوع بررسی شرایط فاصله گذاری اجتماعی در دوره بازگشایی مدارس و همچنین برگزاری آزمون های حضوری که  در دفتر سلامت خانواده و مدارس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، با اعلام این موضوع که پیش نیاز بازگشایی مدارس و برگزاری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم، اهتمام به رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی دانش آموزان و همکاران است، اظهار کرد: در این زمینه بخشنامه های بهداشتی به مدارس ارسال شده و به همه مدیران بر رعایت پروتکل ها تاکید شده است.

وی ادامه داد: در این راستا دوره آموزشی ویژه نیروهای خدماتی جهت ضدعفونی کردن ابتدایی اصولی سطوح برگزار شده تا محیطی امن و سالم برای حضور دانش آموزان ایجاد شود.

حصیری با بیان اینکه حفظ سلامتی دانش آموزان خط قرمز و اولویت آموزش و پرورش استان است، تصریح کرد: هم در دوره رفع اشکال و هم در برگزاری آزمون ها، دانش آموزان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مدارس حضور می یابند و خانواده ها در این خصوص نگرانی نداشته باشند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان این که در اسفندماه سال گذشته سرانه بهداشتی مدارس استان واریز شده است، خاطرنشان کرد: با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها همه مدارس استان در چند مرحله گندزدایی و ضدعفونی شده اند.

در این ویدئوکنفرانس محمدمهدی خواجه ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای مبارزه با کرونا، بر همکاری این  دانشگاه برای اجرای برنامه های مشترک اعلام آمادگی کرد.

به اشتراک بگذارید :