11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۳:۰۴:۲۲
کد مطلب:  1181558
مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس در آیین توزیع یک هزار بسته ی نیکوکار ی در بین دانش آموزان شیرازی، تاکید کرد:
کمک های مومنانه مردم در بحران ها نجات بخش کشور است

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت : مردم ما با کمک مومنانه خود در بحران ها به دنیا نشان دادند که فلسفه و نگاه به زندگی کشور ما با دیگر کشورها متفاوت است و مردم ما با وجود تحریم ها ،با روحیه همدلی نجات بخش کشور در بحران ها بوده اند و این باعث قدرت کشور در دنیا شده است .

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین توزیع یک هزار بسته ی نیکوکاری در بین دانش آموزان بی بضاعت شیرازی به همت جمعی از فرهنگیان خیر و بسیج دانش آموزی  آموزش و پرورش ناحیه4 شیراز ، گفت: به مردم کشورم افتخار می کنم چرا که همیشه در بحران ها  کمک مومنانه آنها کشور را نجات داده و به دنیا فهمانده که ایران با دیگر کشورها متفاوت است .

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس حرکت خودجوش و خلاقانه معلمان در راستای آموزش مجازی دانش آموزان را نیز یک اقدام مومنانه دانست و گفت : معلمی که باید 6 یا 8 ساعت در مدرسه تدریس می کرد در ایام کرونا ویروس  به صورت تمام وقت و از صبح تا شب  به ارائه آموزش مجازی پرداخته است .

اسماعیلی افزود : مردم ما با کمک مومنانه خود در بحران ها به دنیا نشان دادند که فلسفه  و نگاه به زندگی کشور ما با دیگر کشورها متفاوت است و مردم ما  با وجود تحریم ها ،با روحیه همدلی  نجات بخش کشور در بحران ها  بوده اند و این باعث قدرت کشور در دنیا شده است .

وی گفت :  معلمان ما با عشق و علاقه خود در مدت دوماه گذشته که با بحران کرونا مواجه شده ایم ،با کمترین حمایتها توانستند بیشترین جهش ها را در بحث آموزش های مجازی به صورت خودجوش و خلاقانه  انجام دهند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس با اشاره به کمبود زیرساخت ها و  بروز مشکلاتی در زمینه برگزاری کلاس درس به صورت مجازی در همه استان، گفت: معلمانی هستند که در سخت ترین شرایط  درنقاط کور اینترنتی در بحران کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری آموزش را ادامه می دهند و از هر کمکی برای تدریس به دانش آموزان دریغ نمی نمایند .

اسماعیلی افزود: فرهنگیان و دانش آموزان فارس نیز با پذیرش مسئولیت اجتماعی ، با استفاده از امکانات موجود در هنرستان‌ها  و توانمندی خود،در زمینه تولید ماسک و سایر اقلام بهداشتی دست‌به‌کار شدند.

به اشتراک بگذارید :