11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۳:۰۰:۰۵
کد مطلب:  1181555
رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز خبر داد:
توزیع یک هزار بسته ی نیکوکاری در بین دانش آموزان بی بضاعت ناحیه 4 شیراز

رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز گفت: به همت جمعی از فرهنگیان خیر و بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش ناحیه4 شیراز، یک هزار بسته ی نیکوکاری در بین دانش آموزان بی بضاعت این ناحیه توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، اله یار رضایی ،با اشاره به اینکه  یکی از رسالت های آموزش و پرورش توجه بعد اجتماعی در نظام تعلیم و تربیت است، گفت :  با توجه به شیوع  ویروس کرونا ،همکاران فرهنگی خیر به کمک بسیج فرهنگیان و دانش آموزی  این ناحیه ، با هدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت تعداد  یک هزار بسته مواد غذایی  تهیه کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز نیز گفت :  این بسته ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، ، سویا و  حبوبات ، مرغ هستند  که با توجه به شناسایی خانواده های  ضعیف و آسیب‌پذیر این ناحیه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت .

وی گفت : به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی  قرار است مدیران شخصا این بسته ها را به دست اولیای نیازمند و آسیب دیده از کرونا  برسانند .

وی افزود : در همین راستا ،در آینده نزدیک دو  آموزشگاه در این ناحیه به عنوان محلی برای دریافت کمک های همکاران فرهنگی تعیین خواهد شد تا همکاران فرهنگی و خیرین ازطریق مراجعه به این مدارس کمک خود را به  مدیران تحویل دهند .  

رضایی  ارزش  هر بسته مواد غذایی را حدود 150 هزار تومان اعلام کرد و گفت:در مجموع 150 میلیون تومان بابت خرید این بسته های غذایی صرف شده است .

به اشتراک بگذارید :