16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۲:۳۳:۲۹
کد مطلب:  1181505
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) زنجان درجلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی:
در کشور سرمایه ای با ارزش تر از دانش آموزان نداریم

جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان زنجان با حضور سردار جهانبخش کرمی ، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و سایر اعضا ستاد، در سالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان سردارجهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان در این جلسه، ضمن تسلیت ایام و تقدیر از تلاش های مجموعه آموزش و پرورش استان زنجان، گفت: با همکاری آموزش و پرورش و سپاه استان، برنامه ها و اقدامات خوبی در بسیج دانش آموزی استان صورت گرفته و توفیق است که در این راستا قدم برداریم.

سردار کرمی افزود: در کشور سرمایه ای با ارزش تر از دانش آموزان نداریم و باید کمک کنیم این سرمایه ها به آن اهداف اسلامی و انقلابی که مورد تاکید سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است، دست یابند.

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با جوانان در گام دوم انقلاب ، بیان داشت: نوجوانان و جوانان سرمایه های ارزشمندی هستند که کشور را اداره خواهند کرد و در بحث هماهنگی و پشتیبانی از این سرمایه ها هر آنچه بتوانیم کمک خواهیم کرد.

شایان ذکر است در این جلسه؛ توفیقی رئیس بسیج دانش آموزی استان ضمن  تشریح برنامه ها به ارائه گزارش در خصوص فعالیت های صورت گرفته توسط بسیج دانش آموزی استان پرداخت و در پایان احکام اعضای ستاد توسط فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان به آنها اهدا گردید.

 

به اشتراک بگذارید :