20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۰:۰۶:۳۱
کد مطلب:  1181214
قدردانی فرماندار و امام جمعه اسلامشهر از معلمان برای ارائه آموزش های غیرحضوری به دانش آموزان

فرماندار شهرستان اسلامشهر و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک از تلاش وصف ناپذیر معلمان و کادر آموزشی اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی برای ارائه آموزش غیرحضوری به دانش آموزان پس از شیوع ویروس کرونا قدردانی کردند.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، به نقل از  اسلامشهر متن پیام مشترک مسعود مرسلپور و حجت الاسلام نوروزی به شرح ذیل است:

فداکاری های معلمان و فرهنگیان در شرایط و بحران های مختلف در اذهان ملت ایران بخوبی ثبت شده است. پس از شیوع ویروس کرونا در کشور در هفته های پایانی سال گذشته و تعطیلی مدارس باز هم این معلمان بودند که جلوه‌هایی زیبا و به یادماندنی از مسئولیت‌پذیری و عشق به تعلیم و تربیت و آموزش دانش آموزان خلق کردند و به همگان ثابت کردند با تعطیلی مدرسه، آموزش در کشور تعطیل نیست.

 

معلمان پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از همان روزهای ابتدایی نه تنها اجازه ندادند آموزش ها تعطیل شود بلکه با علاقه‌مندی بیشتری در میدان حضور یافتند و تمام‌وقت خود را برای آموزش دانش آموزان صرف کرده و با استفاده و بهره گیری از فضای مجازی نگذاشتند هیچ کمبودی در حوزه آموزش برای دانش آموزان بوجود آید.

 

بدینوسیله ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاش های طاقت فرسای معلمان و فرهنگیان شهرستان اسلامشهر جهت آموزش غیرحضوری دانش آموزان در ماههای اخیر، از تمامی آموزگاران فرهیخته که با توانی مضاعف اجازه ندادند ویروس منحوس کرونا خدشه ای به امر مهم و اساسی تعلیم و تربیت و آموزش دانش آموزان وارد سازد قدردانی و تشکر نموده، توفیقات روزافزون این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نماییم.

 

به اشتراک بگذارید :