22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۱۳:۲۰:۱۹
کد مطلب:  1180573
معاون سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور:
توسعه زیرساخت‌های آموزشی در استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: توسعه زیرساخت‌های آموزشی در استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر و به نقل ازخبرنگار مهر، محمد رکویی در بازدید از روند اجرایی پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه و مدرسه قدیمی دانشگر شهر برازجان اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های آموزشی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و طرح‌های مهمی در سطح کشور در دست اجرا است.

وی ادامه داد: در شهرستان دشتستان نیز طرح‌های خوبی وجود دارد که تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها را با جدیت دنبال می‌کنیم و امیدواریم در سریع‌ترین زمان شاهد افتتاح و بهره‌برداری از آن باشیم.

همچنین فرماندار شهرستان دشتستان بیان کرد: این مدرسه ۱۲ کلاسه با زیربنای دو هزار و ۱۰۰ متر مربع در محله علی‌آباد شهر برازجان در دست اجرا است.

فتح‌الله نوروزی بیان کرد: این مدرسه توسط وزارت آموزش و پرورش، تحت نظارت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در دست ساخت است.

معاون نوسازی مدارس کشور با همراهی مدیرکل نوسازی استان بوشهر، فرماندار و مسئولان شهرستان دشتستان از پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه و مدرسه قدیمی دانشگر در شهر برازجان بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید :