28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ ۱۶:۲۲:۳۳
کد مطلب:  1179570
مدیرآموزش و پرورش قدس در جلسه بازگشایی مجدد مدارس:
مدرسه محوری ملاک عمل بازگشایی و فعالیت مدارس بوده است

جلسه بازگشایی مجدد مدارس پس از تصویب کمیته ستاد مبارزه با بیماری کرونا و دستورالعمل های وزارتی، جهت بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای اجرایی فعالیت مدارس شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قدس، جلسه بازگشایی مجدد مدارس پس از تصویب کمیته ستاد مبارزه با بیماری کرونا و دستور العمل وزارتی، با حضور شورای معاونین و مسئولین مقاطع، جهت بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای اجرایی فعالیت مدارس شهرستان قدس در سالن هم اندیشی شهیدباهنر این مدیریت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس، ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی(ع)، سلامتی فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آنان را اصلی ترین دغدغه دانسته و گفت: جهت بازگشایی مدارس، مدرسه محوری ملاک عمل قرار گرفته و ما نیز با تدوین و ارسال راهکارهای لازم به مدارس به عنوان پشتیبان در کنار مدیران و کادر اجرایی و آموزشی مدرسه هستیم.
صادق محمدی، افزود: با توجه به آموزش های مجازی معلمان و اشراف مدیران به اجرای صحیح و یا ناقص این فرآیند، با هماهنگی شورای مدرسه، نیاز به حضور دانش آموز در مدرسه و یا عدم نیاز آن را تعیین نمایند ، هر چند انجام این مهم نیز به تشخیص اولیای دانش آموزان و وضعیت هر دانش آموز، اختیاری است.
وی، طول دوره آموزشی لازم را بر اساس تصمیم شورای مدرسه دانست و تآکید کرد در کنار این تفویض اختیار این شورا باید بتواند پاسخ گویی لازم در خصوص تصمیمات اتخاذ شده را داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :