26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ ۱۰:۰۵:۵۶
کد مطلب:  1177923
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد؛
آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار مسابقات فردا

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار مسابقات فردا (سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان برگزیده سراسر استان) در روزهای جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛ سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی با اعلام این خبر افزود: با عنایت به اطلاعیه شیوه نامه اجرایی "جشنواره فرهنگی هنری فردا"  و تعطیلی مدارس و جشنواره‌ها و مسابقات که به منظور پیش‌گیری و کنترل ویروس کرونا اعمال گردیده و با توجه به فاصله گذاری هوشمند، زمان‌بندی تحویل آثار جشنواره(سی و هشتمین مسابقات فرهنگی و هنری ) در مرحله استانی از روز دوشنبه مورخ 22/02/1399 آغازشده و به مدت چهار روز در کانون سمیه شهرری انجام می‌پذیرد.

وی بیان داشت: با صلاحدید وزارت متبوع و نیز تصمیم کمیته مسابقات استان، تصمیم بر آن شد تا آثار رشته‌های گروهی از شاخه هنرهای آوایی شامل: سرود گروهی تلفیقی- محلی و سرود همگانی و هنرهای نمایشی شامل: تئاتر عروسکی، تئاتر صحنه ای، نمایشنامه خوانی و نیز نقاشی همگانی(در دوره متوسطه اول و در دوره متوسطه دوم  و همچنین کانون ها) دریافت نشود.

 هاشمی خاطرنشان کرد: آثار شرکت‌کنندگان  در 81 رشته اعلام شده مطابق شیوه نامه به دبیرخانه استانی دریافت آثار ارسال می گردد.

رتبه‌های نخست هر رشته پس از داوری در استان به دبیرخانه کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشوری واقع در کانون سمیه شهرری ارسال می‌‌شود.

به اشتراک بگذارید :