26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۱۵:۵۴:۱۱
کد مطلب:  1177597
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش:
مدارس غیر دولتی شهرستان‌های استان تهران از پیشگامان آموزش مجازی در دوران کرونا هستند

اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش و استاندار تهران در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مجتبی زینی‌وند با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات شوراهای آموزش و پرورش گفت: برگزیده شدن شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به عنوان شورای برتر در سطح کشور نشان دهنده همت مدیران در این استان در جهت برگزاری منظم جلسات شورا و مصوبات لازم در این حوزه می باشد.
 

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در جریان پویا کردن آموزش و پرورش در شرایط کرونا، آموزش های مجازی و الکترونیکی می باشد ، تاکید کرد:  مدارس غیر دولتی اداره کل آموزش و پرورش  شهرستان های استان تهران با آمادگی لازم در زمینه آموزش های مجازی و الکترونیکی حاضر شده و جزو استان‌های پیشگام در کشور بودند که شایسته تقدیر است.
 

زینی وند،  شهرستان های استان تهران را در زمینه پیوستن به آموزش درشبکه شاد را  جزو اولین و موفق‌ترین استانها دانست و افزود: باید توجه کنیم تا در شرایط کنونی به دلیل شروع بیماری کرونا ، کمترین آسیب به آموزش دانش آموزان وارد شود.
 

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید و توجه ویژه به دانش آموزان بازمانده از تحصیل تصریح کرد:  باید از همه ظرفیت ها ، یاری تمامی نهادها و حمایت خیرین در جهت انسداد مبادی بیسوادی و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل تلاش کرد.

به اشتراک بگذارید :