18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۰۸:۰۱:۲۶
کد مطلب:  1177047
صورت گرفت؛
پایان فصل اول استودیو الفبا

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام از پایان فیلمبرداری فصل اول استودیو الفبا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری استودیو الفبا، حامد رجبی زاده رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام با حضور استودیو استودیو الفبا از پایان فیلمبرداری قسمت آخر فصل اول استودیو الفبا خبر داد.

حامد رجبی زاده رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام در این برنامه ضمن تشکر از عوامل پر تلاش برنامه ی استودیو الفبا گفت: فرایند ضبط برنامه های استودیو الفبا پس از 20 قسمت به پایان رسیده است اما برنامه های رادیویی و تولید دو مستند که ذیل برنامه ی استودیو الفبا می باشد در حال اجراست.

رجبی زاده ضمن ابراز خرسندی از دریافت نظرات مخاطبین برنامه اظهار داشت: فرایند ضبط فصل دوم استودیو الفبا با رویکرد جدید به امید خدا در تیر ماه آغاز خواهد شد که در نظر است این برنامه به مسائل جزئی تر آموزش و پرورش بپردازد و بر میزان تعاملی بودن برنامه با حضور مهمانان سایر دستگاه ها افزوده شود.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در فصل جدید استودیو الفبا اتفاق تازه و بی مانندی در حال رخ دادن است و آن هم گسترش دو واحد دیگر تحت عناوین واحد پویا نمایی و واحد مجله ی خبری ذیل برنامه ای استودیو الفبا است که در نظر دارد با تولید انیمیشن های کوتاه با محوریت پیام های فرهنگی، آموزشی، تربیتی و ... و پخش آن در قسمت های مختلف برنامه های استان در طول سال آموزش و پرورش را به نهادینه کردن اهداف خود در میان جامعه مخاطب خود نزدیک تر کند.

وی در خصوص واحد مجله ی خبری اضافه کرد: در فصل دوم استودیو الفبا تصمیم گرفته ایم که واحد مجله ی خبری را با محوریت پخش اخبار مهم آموزش و پرورش به صورت تصویری و هفتگی پیش بگیریم.

لازم به ذکر است فصل اول استودیو الفبا با هدف پخش 20 برنامه در سیما با محوریت برنامه های مهم آموزش و پرورش بصورت هفتگی، پخش 20 برنامه ی رادیویی و تولید دو مستند از تلاش های فرهنگیان و دانش آموزان سخت کوش تاسیس شده است.

به اشتراک بگذارید :