20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ ۱۲:۵۸:۳۴
کد مطلب:  U59EWfq9
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
همایش تقدیر و تجلیل از 500 دانش آموز نخبه قرآنی در اندیمشک

از 220 دانش آموز پسر و 280 دانش آموز دختر نخبه قرآنی در شهرستان اندیمشک تقدیر شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش اندیمشک ، همزمان با اعیاد شعبانیه همایش تقدیر از 500 دانش آموز نخبه قرآنی، فرهنگی و هنری با حضور مدیران آموزش و پرورش ،  شهردار، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و فرهنگیان و اولیا دانش آموزان این شهرستان  در تالار شهید مطهری برگزار شد.

طیب نیا معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اندیمشک در این همایش اظهار کرد: از این تعداد 220 دانش آموز پسر و 280 دانش آموز دختر از مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم است  که در مسابقات استانی و شهرستانی در رشته‌های فرهنگی، هنری و قرآن و عترت مقام‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی افزود: همچنین دو نفر از دانش‌آموزان این شهرستان در سال جاری و رشته‌های صحیفه سجادیه و مداحی به مسابقات کشوری این رشته‌ها راه پیدا کردند و در رشته‌های قرآنی نیز دانش‌آموزان این شهرستان تاکنون 46 رتبه برتر را در بین دانش آموزان سایر مناطق استان به دست آورده‌اند .

وی با بیان این در سال تحصیلی گذشته دانش‌آموزان این شهرستان در مجموع 102 رتبه برتر استانی و کشوری کسب کردند، تصریح کرد: از این تعداد 57 رتبه مربوط مربوط به رشته‌های فرهنگی هنری و 55 رتبه مربوط به رشته‌های قرآنی و عترت است.

گفتنی است در پایان این همایش که به همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اندیمشک برگزار شد، از دانش‌آموزان برتر با اهدا لوح‌ تقدیر و هدایایی تجلیل شد .

به اشتراک بگذارید :