26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ۱۲:۵۲:۴۱
کد مطلب:  1175856
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
معرفی واجدین شرایط متقاضی معلم وظیفه در شهرستان های استان تهران جهت انجام مراحل گزینش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از معرفی 191 نفر از متقاضیان معلم وظیفه در شهرستان های استان تهران جهت انجام مراحل گزینش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به مراحل پذیرش معلم وظیفه در شهرستان های استان تهران، گفت:داوطلبین دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، مشروط به دارا بودن برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها تیر ، مرداد و شهریور 1399 باشد می توانستند در این طرح شرکت نمایند .

وی با اشاره به اینکه از میان متقاضیان، 191 نفر واجد شرایط لازم جهت معرفی به هسته گزینش و طی مراحل بعدی بودند، اظهار داشت: این متقاضیان در 14 منطقه شهرستان های استان تهران مورد پذیرش قرار گرفتند که پس از طی مراحل گزینش ، پذیرفته شده گان نهایی از مهرماه 99 مشغول به کار خواهند شد.

بهارلو با تاکید بر جذب نیروی متخصص و متعهد در این حوزه تصریح کرد: پذیرفته شدگان نهایی پس از گذراندن دوره آموزش نظامی باید دوره های ضمن خدمت آموزش معلمی را نیز که برای آنان در نظر گرفته شده است ، سپری کرده تا بتوانند از ابتدای مهر ماه فعالیت آموزشی خود را آغاز نمایند.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه اسامی پذیرفته شده گان نهایی در خردادماه اعلام می گردد، خاطرنشان کرد: تمامی سعی و تلاش ما بر این است که از میان متقاضیان معلم وظیفه در استان ، بهترین افراد جهت قرار گرفتن در این مسئولیت خطیر و ارزشمند به گزینی شوند.

به اشتراک بگذارید :