25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۸:۱۸:۰۰
کد مطلب:  1175532
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در نخستین جلسه ستاد امتحانات استان؛
رعایت تمامی موازین بهداشتی و اصول پیشگیری به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران در برگزاری امتحانات ضروری است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در نخستین جلسه ستاد امتحانات استان بر رعایت موازین بهداشتی و پیشگیری در برگزاری امتحانات تاکید نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اولین جلسه ستاد امتحانات استان با هدف تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری امتحانات نهایی و غیر نهایی در نوبت خرداد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این جلسه اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سخنانی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری امتحانات بیان داشت: با توجه به شرایط موجود، به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران محترم، رعایت تمامی پروتکل ها و موازین بهداشتی و اصول مراقبت و  پیشگیری در فرآیند برگزاری امتحانات امری ضروری و پر اهمیت است.

در ادامه این جلسه عسکری رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش استان عدر سخنانی اظهار داشت: امسال تعداد 34614 دانش آموز در پایه های دوازدهم رشته های نظری در امتحانات نهایی شرکت می کنند که باید به آن شرکت کنندگان داوطلبان آزاد، بزرگسالان و دانش آموزان مدارس آموزش از راه دور را نیز اضافه نمود که برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی بین دانش آموزان فاصله بین صندلی‌ها حدود 180 سانتی متر در نظر گرفته شده است و حوزه‌های امتحانی نیز به تعداد کافی پیش بینی و مهیا شده است.

وی در همین رابطه افزود: مقرر گردیده تا تدابیری اتخاذ شود که با جلب همکاری مراقبین سلامت در حوزه های اجرا، سلامت دانش آموزان هر روز بررسی و دانش آموزان و همکاران ملزم به استفاده از ماسک و دستکش شوند. همچنین بلافاصله پس از پایان هر امتحان، سالن برگزاری، صندلی‌ها و ملزومات حوزه‌ها ضد عفونی خواهند شد.

 

به اشتراک بگذارید :