26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ۰۷:۴۱:۱۸
کد مطلب:  1175348
مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان :
انعقاد قرارداد ارائه کارت اعتباری به فرهنگیان

جلسه انعقاد قرارداد ارائه کارت اعتباری به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان میان شرکت فرآیند نوین استحکام سازه به نمایندگی از هلدینگ خدماتی تدبیرگران اطلس و صندوق ذخیره فرهنگیان از یک سو با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به نمایندگی از هلدینگ فناپ و بانک پاسارگاد از سوی دیگر در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری در محل صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآیند نوین مهدی نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: جامعه فرهنگیان بسیار گسترده است و اگر فرهنگیان با هم متحد باشند می توانند خلق ثروت کنند همانگونه که این اتفاق را در صندوق ذخیره فرهنگیان رقم زده اند.

وی بانک پاسارگاد را به لحاظ منابع و پشتیبانی از بانکهای مطرح کشور دانست و ابراز امیدواری کرد همکاری میان صندوق ذخیره و بانک پاسارگاد بتواند توسعه یابد و منشأ خیر برای فرهنگیان عزیز باشد.

 

فرهاد رنجبران مدیرعامل هلدینگ خدماتی تدبیرگران اطلس نیز ضمن معرفی صندوق ذخیره فرهنگیان و هلدینگ های زیر مجموعه آن به سود هزار و پانصد میلیارد تومانی مؤسسه در سال مالی ۹۸-۹۷ اشاره کرد و افزود: حدود ۷۷۰ هزار نفر از فرهنگیان کشور که ۸۵ درصد جامعه آموزش و پرورش را تشکیل می دهند عضو مؤسسه هستند و در سه سال اخیر به دلیل اعتمادی که به مؤسسه دارند بیش از ۵۰ درصد اعضا سهم واریزی خود را افزایش داده اند.

 وی ادامه داد: صندوق ذخیره با بهره گیری از ظرفیت خود به عنوان یک مؤسسه خصوصی متعلق به فرهنگیان توانست با بهره گیری از شرایط تحریم بخش دولتی ۵۱ درصد سهام شرکت سپهر انرژی را که از هلدینگ های مهم در صنعت پتروشیمی کشور است بصورت اقساط و با قیمت پایین خریداری کند که تا این لحظه ارزش افزوده چند برابری برای مؤسسه به ارمغان آورده است.

رنجبران گفت: نتیجه مطالعات، پیگیری ها و مذاکرات گسترده این شرکت با بانکها و PSP های مختلف در خصوص ارائه کارت اعتباری به اعضای صندوق منجر به انعقاد قرارداد با بانک وزین پاسارگارد شد و به زودی فاز اول آن در استان سمنان به عنوان استان پایلوت اجرایی خواهد شد که امیدواریم در آینده بعد از استان پایلوت بتوانیم در سراسر کشور ارائه کارت اعتباری به فرهنگیان را بر اساس تفاهم نامه ای که با وزارت آموزش و پرورش داریم اجرایی کنیم.

 

جوانمردی مدیرعامل هولدینگ فناپ نیز با بیان اینکه من از خانواده فرهنگی هستم افزود: به خوبی می دانم صندوق ذخیره فرهنگیان با چه قشر فرهیخته و زحمت کشی در ارتباط است و امیدوارم این پروژه جدا از یک فعالیت اقتصادی بتواند خدمتی شایسته برای جامعه فرهنگیان باشد و ما بتوانیم در کنار صندوق ذخیره فرهنگیان به ارائه سرویس های مناسب و کارآمد برای این قشر فرهیخته بپردازیم تا شاید قدری از زحمات آنها را جبران نمائیم.

 

در پایان این نشست، آقایان ناصر قاسمی مدیرعامل و داود نعیمی عضو هیأت مدیره شرکت فرآیند نوین استحکام سازه، قرارداد ارائه کارت اعتباری به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان را میان این شرکت و شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به امضا رساندند.

به اشتراک بگذارید :