13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۳:۵۲:۲۶
کد مطلب:  1175117
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد؛
رزمایش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز

بسته های معیشتی و بهداشتی با عنوان رزمایش کمک مومنانه به خانواده های دانش آموزان نیازمند در دوران کرونا هم زمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در دبیرستان سمیه ناحیه 2 تبریز توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 2 تبریز، جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در حاشیه این رزمایش گفت: بیش از 10 میلیارد ریال کمک مومنانه در آموزش و پرورش استان جمع آوری شده که با هماهنگی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان بین 7 هزار خانواده دانش آموزان نیازمند که به نوعی از کرونا آسیب دیده اند توزیع می شود.

بعد از تاکید رهبر انقلاب اسلامی در پیام نیمه شعبان مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده در جریان کرونا اقلام معیشتی و بهداشتی با اجرای رزمایش کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 به خانواده دانش اموزان نیازمند اهدا شد.

این پویش که به همت خیّرین، معلمان، اولیا و دانش آموزان و اعضای  کادر ستادی آموزش و پرورش ناحیه دو تبریز برگزار شد، شامل بسته غذایی و بهداشتی (برنج، روغن ، مرغ، رب، ماکارونی، پنیر، لپه، نخود، صابون مایع و ماسک) به ارزش "ششصد و پنجاه میلیون ریال" بوده و بین ۴۰۰ خانواده بی بضاعت ناحیه دو تبریز توزیع گردید.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :