26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۳:۴۳:۳۹
کد مطلب:  1175112
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان¬های استان تهران خبر داد:
اعلام نتایج نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان¬های استان تهران از اعلام نتایج نهمین جشنواره استانی تولید محتوای الکترونیکی در سال تحصیلی 99-98 ویژه معلمان، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، دانش‌آموزان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی درخشانی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با بیان این خبر گفت: یکی از مباحث مهم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درس ملی، تولید محتوای چند رسانه‌ای متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان و استفاده هوشمندانه از آن در جهت تنوع بخشی و غنی سازی محیط­های یادگیری است.

وی با اشاره به اجرای رویکرد مدرسه­ محوری و تمرکز­­زدایی، بر نقش مدرسه در راستای زمینه­سازی و ایجاد بستر مناسب برای بسط و توسعه تجارب و ابتکارات در طراحی، ساخت و ارزشیابی منابع یاددهی - یادگیری با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین تأکید کرد.

درخشانی تصریح کرد: نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در سال تحصیلی 99-98 ویژه معلمان، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی و متوسطه برگزار شد که از میان 3 هزار و 703 اثر ارسالی به دبیرخانه استانی، 50 اثر معلمان و 20 اثر دانش­ آموزان، به عنوان آثار منتخب برگزیده شدند.

اسامی منتخبان نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

به اشتراک بگذارید :