14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۳:۲۹:۳۹
کد مطلب:  1175075
رئیس اداره امور قرانی ؛نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش فارس خبر داد:
کسب سه رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان فارس در مسابقات مجازی قرآن، عترت و نماز نصر

رئیس اداره امور قرانی ؛نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: دانش آموزان فارس در مسابقات بزرگ نصر که به صورت مجازی و در رشته های قرآن، عترت و نماز برگزار شد، موفق به کسب سه رتبه برتر کشوری شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، صدرالله زین العبادی گفت:  در مسابقه بزرگ  نصر که به همت معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و به‌صورت مجازی و غیر حضوری در ده رشته قرآن، عترت و نماز برگزار‌ شد، سه دانش آموز از فارس موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.

رئیس اداره  امور قرانی ؛نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: این مسابقات ، همزمان با شیوع ویروس کرونا و در تعطیلات مدارس درفروررین واردیبهشت ماه سال جاری توسط دبیرخانه کشوری آن در اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزارگردید.

زین العبادی یادآور شد: این مسابقه در رشته های تلاوت تقلیدی، اذان، خطبه خوانی، خوانش و نمایش قصه های معصومین، صحیح خوانی نماز، حفظ جز ۳۰ قرآن کریم، بازی های قرآنی، مجری گری محافل قرآنی، مکبری نمازو دعا خوانی برگزا شده است.

وی اسامی و رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان فارس را به شرح زیر اعلام کرد:

رضا باقرپوریان از لارستان ، نفر برتر در رشته مکبری ، زهرا بهبودی ازناحیه یک شیراز ،نفر برتر خوانش قصه های قرآنی و محمدمهدی ذوالفقاری راد از آباده ، نفر برتر رشته اذان.

به اشتراک بگذارید :