26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۰۸:۳۵:۰۳
کد مطلب:  1174652
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نقش موثر شبکه شاد در آموزش دانش آموزان

جلسه معاونین آموزش ابتدایی مناطق تابعه شهرستانهای استان تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن هم اندیشی آیت اله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به شیوع جهانی بیماری کرونا گفت: با شرایط پیش آمده ضرورت توجه به آموزش های مجازی و غیر حضوری بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد تا سلامت  دانش آموزان  با کمترین خطر مواجه گردد.

وی عملکرد شبکه شاد را در آموزش دانش آموزان موثر دانست و افزود: باید توجه داشت که این شبکه آموزشی در آغاز راه است و قطعا از  نقاط قوت و ضعف نیز برخوردار است که باید با شناسایی نقاط ضعف آن در جهت رفع و بهبود آن تلاش نماییم.

 

بختیاری با تاکید بر اینکه آموزش دانش آموزان نباید با توقف روبرو گردد، تصریح کرد:در طول این شرایط خاص در کشور معلمین عزیز ما با شیوه های نوین و خلاقانه به آموزش دانش آموزان عزیز پرداختند که زحمات آنان قابل تقدیر و ستودنی است.

به اشتراک بگذارید :